0 برگه مقایسه

درباره ما

download (1) (2)

درباره کابین سازان اطلس طلایی شاهین

شرکت کابین سازان اطلس طلایی شاهین در تاریخ 1397/11/07 به شماره ثبت 17758 ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده است.

این شرکت در زمینه ی تهیه و توزیع قطعات و کالاهای مورد نیاز تمامی ارگان ها و ادارات ، شر کت های دولتی و شخصی از جمله ماشین آلات سبک و سنگین ، راهسازی و جرثقیل های کابیندار و پشت اتاقی و بالابر قطعات مورد نیاز استوک و نو آنها و تعمیرات و بازسازی و نصب آنها فعالیت می کند.

مرکز اصلی : شهرستان ارومیه، بزرگراه خاتم الانبیا ، خیابان شهید ارشد پاشایی ،طبقه 2 واحد 8

چرا شرکت کابین سازان اطلس طلایی شاهین

پشتیبانی کارآمد

پشتیبانی کارآمد

شرکت  با استفاده از كاركنان كارآمد، متخصص و جوان و افزايش سطح كيفی و تنوع خدمات آن موفق گرديده كاراترين سرويس و پشتيبانی را منطبق با پيشرفته ترين تکنولوژی ها و روشهای روز دنیا به مشتریان  خود ارائه نمايد.

گواهینامه های معتبر

گواهینامه های معتبر

از بدو شروع همواره معتقد به “انجام كار صحیح” بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل هستیم و در همین راستا دريافت گواهينامه ملي حمايت از حقوق مصرف كننده، بيانگر كوشش مستمر این شرکت در جلب رضايت مشتریان است.

قیمت های رقابتی

قیمت های رقابتی

در جهت ارتقای سطح کیفیت خدمات رسانی، مشتریان می توانند خدمات و محصولات مورد نیاز خود را با قیمت های رقابتی و همچنین تخفیف های ویژه نیز دریافت کنند و همزمان، با کیفیت برتر و قیمت بهتر دسترسی دارند.

گارانتی طلایی

گارانتی طلایی

سطح خدمات دوره گارانتي با امکان انتخاب دو نوع استاندارد و طلايي در زمان فروش توسط مشتری مشخص مي شود.

تجربه بالا

تجربه بالا

این شرکت با چندین سال تجربه موفق در ارائه قطعات اصلی با کیفیت و خدمات پس از فروش، با تجربه ای مفید و مستمر، یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه ماشین آلات سنگین در ایران است.

ارائه سبد قطعاتی

ارائه سبد قطعاتی

این شرکت جهت سهولت تامين قطعات مورد نياز مشتريان همواره سعي نموده است كه كليه نياز هاي قطعاتي مشتريان را با ارائه سبدي جامع از قطعات يدكي مصرفي و تعميراتي و نيز ملحقات و متعلقات بر آورده نمايد. اين سبد قطعاتي شامل گروه هاي مختلفي از قطعات مصرفي و تعميراتي مي باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *


در حال بارگذاری